fbpx

3h2m Lang Tengah Summer Bay Resort Pakej Diving

(中文版配套详情) | (English version package)

Pakej Termasuk:

  • 2 malam penginapan
  • 2 bufet sarapan pagi, 2 bufet makan tengah hari, 2 bufet makan malam dan 2 minum petang
  • 1 lawatan shore diving
  • 3 lawatan diving bot
  • Bot tiket 2 hala

Pakej Tidak Termasuk:

  • Bayaran Taman Laut (Malaysian – RM5 seorang dewasa / RM2 seorang kanak-kanak)
  • Cukai Pelancongan (Bukan Orang Malaysia) – RM10 sebilik semalam
  • Cukai jeti terminal Merang (RM5 seorang)
  • Insurans
  • Peralatan menyelam setiap set sehari RM50
  • Pengangkutan antara lapangan terbang Kuala Terengganu atau terminal bas Kuala Terengganu ke Jeti Merang
  • Apa-apa barang lain yang tidak dinyatakan di dalam “Pakej Termasuk” seksyen

Untuk Makluman:

  • Jadual Perjalanan adalah untuk rujukan sahaja dan boleh berubah berdasarkan keadaan sebenar
  • Kanak-kanak berumur antara 4 hingga 11 tahun layak dengan kadar kanak-kanak
  • Umur bayi di bawah 4 tahun adalah percuma

Foto Galeri:

Bilik SuperiorBilik Pemandangan Taman
Summerbay resort superior roomSummerbay resort garden view room
Bilik Deluxe Pool AccessBilik Deluxe Pemandangan Kolam Renang
Summerbay resort deluxe pool access roomSummerbay resort deluxe pool view room
Bilik Deluxe Pool KeluargaBilik Allamanda
Summerbay resort deluxe pool family roomSummerbay resort allamanda room
Bilik Pool Access ExecutiveBilik Elegant Pemandangan Kolam Renang
Summer Bay Resort deluxe pool access executive roomSummer Bay Resort deluxe pool view elegant room

Harga Perlancongan: RM (setiap orang)

3H2M Lang Tengah Summer Bay Resort Pakej Diving

Validity: 25 February – 28 October 2018

Harga dikira berdasarkan kepada setiap orang

Bayi 12 bulan hingga 48 bulan – RM200 seorang (Tiada Katil)

Bayi di bawah 12 bulan – Percuma (Tiada Katil)

Room TypeSingleTwinTripleQuad
Garden View Room16981168
Superior Room119811981168
Pool View Family Room1868146814281428
Pool View Room1868146814281428
Deluxe Pool Access Room1928152814981498
Allamanda Room19881588
Deluxe Pool View Elegant Room19281528
Deluxe Pool Access Executive Room24181918
Room Type5 Sharing6 Sharing
Pool View Family Room13981398

Weekend, Peak Season & Malaysia School Holidays Surcharge

(Adult RM30 | Child RM20) Per Pax Per Night

Weekend: Every Friday & Saturday (except 1 – 31 October 2018)
Peak Season: 1 – 26 July, 29 – 31 July 2018 / 1 – 30 August 2018
Malaysia School Holidays: 16 – 24 March, 8 – 23 June, 17 – 25 August 2018 (Malaysia school holiday period subject to change)

Super Peak Season Surcharge

(Adult RM60 | Child RM40) Per Pax Per Night

Super Peak: 15 – 17 June, 31 August, 1 September, 8 – 9 September, 15 – 17 September 2018


3H2M Lang Tengah Summer Bay Resort Pakej Diving (Early Bird Promosi)

Effective Booking Period: 1 September – 30 November 2018

Validity: 22 February – 31 May 2019 & 1 September – 31 October 2019

Harga dikira berdasarkan kepada setiap orang

Bayi 12 bulan hingga 48 bulan – RM200 seorang (Tiada Katil)

Bayi di bawah 12 bulan – Percuma (Tiada Katil)

Room TypeSingleTwinTripleQuad
Garden View Room15981068
Superior Room109810981068
Pool View Family Room1768136813281328
Pool View Room1768136813281328
Deluxe Pool Access Room1828142813981398
Allamanda Room18881488
Deluxe Pool View Elegant Room18281428
Deluxe Pool Access Executive Room23181818
Room Type5 Sharing6 Sharing
Pool View Family Room12981298

Weekend, Peak Season & Malaysia School Holidays Surcharge

(Adult RM30 | Child RM20) Per Pax Per Night

Weekend: Every Friday & Saturday (except 1 – 31 October 2019)
Peak Season: 1 – 31 July 2019 / 1 – 29 August 2019
Malaysia School Holidays: 22 – 30 March, 24 May – 4 June, 9 – 17 August 2019 (Malaysia school holiday period subject to change)

Super Peak Season Surcharge

(Adult RM60 | Child RM40) Per Pax Per Night

Super Peak: 18 – 19 May, 5 – 8 June, 30 – 31 August, 1 September, 8 – 9 September, 14 – 15 September 2019


Holidaygogogo memastikan harga terendah untuk setiap penempahan. Sila isikan borang dibawah untuk dapatkan sebut harga.

Anda juga boleh menghubungi kami melalui telefon, Whatsapp, Wechat, LINE atau SMS.

+6010-2216385, +6016-3796385


Summer Bay Resort Borang Tempahan Atas Talian:

Pertanyaan Pakej

Pakej Summer Bay Resort Yang Berkaitan:

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Jan 23, 2017