fbpx

(2018) 3h2m Redang Laguna Pakej Snorkeling

Harga Promosi | Harga Biasa

Jadual Perjalanan:

Hari 1:
9:30am/12.00pm – Pemindahan bot ke Laguna Redang, bertemu & taklimat di Balai Ketibaan dengan minuman selamat datang berkhidmat.
12.00noon-2.30pm – Makan tengah hari.
2.00pm – Daftar ke dalam bilik.
2.45pm – Berkumpul di Pusat Rekreasi untuk taklimat ringkas.
3.00pm – Snorkeling.
7.00pm-9.30pm – Biasa/ BBQ Makan Malam.

Hari 2:
7.00am-10.00am – Sarapan Pagi.
9.15am – Berkumpul di Pusat Rekreasi untuk taklimat ringkas.
9.30am – Snorkeling.
12.00noon-2.30pm – Makan tengah hari.
2.45pm – Berkumpul di Pusat Rekreasi untuk taklimat ringkas.
3.00pm – Snorkeling.
7.00pm-9.30pm – Biasa / BBQ Makan Malam.

Day 3:
7.00am-10.00am – Sarapan Pagi.
9.00am/11.30am – Daftar keluar / Boat ke Jeti.

Pakej Termasuk:

  • Pulangan pemindahan feri antara Jeti Shahbandar dan Pulau Redang.
  • 2 malam bilik .
  • 2 Sarapan pagi
  • 2 Makan Tengahari
  • 1 Makan Malam
  • 1 BBQ Makan Malam.
  • 1 percuma snorkeling Taman Laut dan 2 perjalanan snorkeling laut terbuka.

Pakej Tidak Termasuk:

  • Bayaran Taman Laut
  • Bayaran sewa untuk peralatan snorkeling + jaket
  • Cukai Pelancongan (bagi pelancong asing)
  • Penghantaran antara KT Airport-Jeti
  • Penghantaran antara Bas Terminal KT-Jeti

Nota:

  • Jadual perjalanan dan isi kandungan pakej mungkin akan ditukar pada saat terakhir bergantung kepada keadaan cuaca dan faktor lain.
  • Aktiviti yang disediakan dalam pakej adalah percuma, tidak ada pemulangan fi pakej jika aktiviti dibatalkan.
  • Kanak-kanak berumur 4 tahun hingga 12 tahun (ikut tahun lahir) adalah layak untuk kadar kanak-kanak.
  • Bayi di bawah umur 3 tahun (ikut tahun lahir) adalah percuma.

Foto Galeri:

Bilik Deluxe Pemandangan Taman
Laguna Redang Deluxe Garden View RoomLaguna Redang Deluxe Garden View Room
Bilik Deluxe Pemandangan Kolam Renang
Laguna Redang Deluxe Pool View RoomLaguna Redang Deluxe Pool View Room
Bilik Deluxe Pemandangan Laut
Laguna Redang Deluxe Sea View RoomLaguna Redang Deluxe Sea View Room
Bilik Premier Pemandangan Laut
Laguna Redang Premier Sea View RoomLaguna Redang Premier Sea View Room
Restoran
Laguna Redang RestaurantLaguna Redang Restaurant
Resort sekitar
Laguna Redang Swimming PoolLaguna Redang Sun Bath Deck
Klik sini untuk gambar resort

Harga Perlancongan: RM (seorang)

Harga Promosi

Validity: 1 – 31 Mar – 3 Sept – 31 Oct 2018

Harga Pakej kira seorang

Weekday Price

Room TypeSingleTwinTripleQuadChild
Standard710530480380
Deluxe Garden840590510470380
Deluxe Pool880630550510380
Deluxe Sea980730620560380
Premier Sea1060810810380
Laguna Suite19801230950810380
Sunday to Thursday
Weekend (Every Fri & Sat), 17 – 24 Mar, 10 & 16 Sept 2018 – School & Public Holiday – RM50 per adult per night and RM25 per child per night
9 Sept 2018 – Super Peak – RM100 per adult per night and RM50 per child per night

Harga Biasa

Validity: 1 Apr – 2 Sept 2018

Harga Pakej kira seorang

Weekday Price

Room TypeSingleTwinTripleQuadChild
Standard810630550380
Deluxe Garden1050800690640380
Deluxe Pool1090840730680380
Deluxe Sea13201070920840380
Premier Sea13701120970 –380
Laguna Suite2320157012501090380
Sunday to Thursday
Weekend (Every Fri & Sat), 9 – 14 Jun, 17 – 23 Jun, 18 – 25 Aug 2018 – School & Public Holiday – RM50 per adult per night and RM25 per child per night
15 & 16 Jun, 31 Aug 2018 – Super Peak – RM100 per adult per night and RM50 per child per night

Whatsapp kami dan dapatkan maklumat yang selanjutnya:

Hubungi kami melalui telefon:

+6010-2396385

+6016-3796385

+6010-2216385

Boleh juga isikan borang ini:

Pertanyaan Pakej

 

Pakej Laguna Redang Resort yang lain:

2h1m Redang Laguna Resort Pakej Snorkeling

3h2m Redang Laguna Resort Pakej Snorkeling

4h3m Redang Laguna Resort Pakej Snorkeling

3h2m Redang Laguna Pakej Diving

3h2m Redang Laguna Pakej Bulan Madu

Update: 20 SEP 2018

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Jan 04, 2017