fbpx

(2018) 3h2m Tioman Paya Beach Resort Pakej Spa

Harga Biasa

Pakej Termasuk:

  • 2 malam penginapan.
  • 2 sarapan.
  • 2 makan malam.
  • 1 Paya Classic Massage (1 jam).
  • Feri tiket 2 hala.
  • Minuman sambutan di resort semasa ketibaan.

Pakej Tidak Termasuk:

  • Bayaran taman laut & Bayaran taman neraga johor, yang kena dibayar di Jeti.
  • Cukai Pelancongan (untuk pelanggan luar negara).
  • Perkara-perkara lain yang tidak dinyatakan di dalam “Pakej Termasuk” seksyen.

Nota:

  • Jadual Perjalanan adalah untuk rujukan sahaja dan boleh berubah berdasarkan keadaan sebenar
  • Spa tambahan disediakan atas permintaan.

Foto Galeri:

Standard Lodge
Paya Beach Resort Standard LodgePaya Beach Resort Standard Lodge
Standard Chalet
Standard chalet room
Superior Chalet
Superior Pool View
Standard Beach Front
Superior Beach Front
Superior beach front chaletSuperior beach front chalet room
Deluxe Chalet Beach Front
Deluxe chalet
Deluxe chalet bathroom
Deluxe Suite Beach Front
Deluxe suite bedroomDeluxe suite living room
Deluxe suite bathroom
Klik sini untuk gambar resort

Harga Pakej: RM (seorang)

Harga Biasa

Validity: 23 February – 10 November 2018

Harga dikira berdasarkan kepada setiap orang

Room TypeTwinTripleQuadSingleChild
Standard Chalet590520480890310
Superior Chalet620540490950310
Superior Pool View6405505001090310
Standard Beach Front6705705201030310
Superior Beach Front7106105501110310
Deluxe Suite Beach Front7906605901270310
Deluxe Chalet Beach Front8006706001300310

Room Surcharge Dates

RM30 per room per night: 24 June to 16 August (all dates inclusive)

RM40 per room per night: 18 to 22 Mar, 29 Apr, 27 May to 21 Jun, 19 Aug to 23 Aug, 30 Sept to 04 Oct, 04 Nov, All Friday & Saturday nights (Except 29 Jun – 11 Aug)

Public Holiday Surcharge Dates

RM30 per Adult, RM15 per Child: 30 Apr, 28 May, 22 Aug, 10 Sept, 05 Nov

RM50 per Adult, RM25 per Child: 30 Mar, 15 OR 16 Jun, 28 Jul, 9 Aug, 31 Aug, 9 Sept, 16 Sept


Whatsapp kami dan dapatkan maklumat yang selanjutnya:

Hubungi kami melalui telefon:

+6010-2396385

+6016-3796385

+6010-2216385

Boleh juga isikan borang ini:

Pertanyaan Pakej

 

Pakej Tioman Paya Beach Resort Yang Berkaitan:

Update: 22 OCT 2018

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Jan 11, 2017