fbpx

4h3m Perhentian Coral View Island Resort Pakej Snorkeling

(中文版配套详情) | (English version package)

Pakej Termasuk:

  • Minuman sambutan
  • 3 malam penginapan dengan berhawa dingin
  • Pemindahan antara Jeti Kuala Besut dan Coral View Island Resort dengan bot
  • 3 sarapan, 3 makan tengah hari, 2 makan malam & 1 BBQ makan malam
  • 1 lawatan snorkeling (dengan peralatan snorkeling).

Pakej Tidak Termasuk:

  • Cukai Pelancongan – bagi pelancong asing
  • Bayaran Taman Laut

Nota:

  • Ketepatan jadual perjalanan pelancongan adalah tertakluk kepada perubahan berdasarkan keadaan cuaca dan apa-apa syarat lain yang boleh menjejaskan jadual perjalanan. Keputusan muktamad akan dibuat oleh syarikat pelancongan.
  • Pemindahan dengan bot adalah tertakluk kepada keadaan cuaca, chalet tidak bertanggungjawab bagi pampasan kerana perubahan cuaca.
  • Check in 2.00pm
  • Check out 11.00am
  • 6% GST tidak akan dikenakan selepas 1 June 2018
  • Harga yang tertera di dalam harga papan tidak termasuk sebarang cukai

Foto Galeri:

Premium Garden View, Sea View, Pool Garden View, Pool Sea View
Executive Suite Sea View
Deluxe Hill View, Garden View
Family Suite Sea View, Suite Garden View, Deluxe Garden View
Standard Air-Cond Room, Fan Room
  
Environment
  
  
  
Klik untuk gambar resort

Harga Perlancongan: RM (seorang)

4h3m Perhentian Coral View Island Resort Pakej Snorkeling

Validity: Mar – Oct 2018

Harga adalah kira mengikut kepala

Kanak-kanak (3-11 tahun) – potongan harga 50% dari harga dewasa

Bayi (bawah 3 tahun) – percuma

Harga Pakej

Room TypeSingleTwinTripleQuad
Standard Fan775600
Standard Aircond900660580 –
Deluxe Garden View1050735630 –
Deluxe Hill View1050735630580
Family Deluxe Garden1145785665 –
Suite Sea View1280850710 –
Family Suite Garden1300860715640
Family Suite Sea View1410915750670
Executive Suite Sea View17901110880765
Premium Garden View20701245970835
Premium Sea View230013651050890
Premium Pool Garden View242014201090920
Premium Pool Sea View266015401165980

Holidaygogogo memastikan harga terendah untuk setiap penempahan. Sila isikan borang dibawah untuk dapatkan sebut harga.

Anda juga boleh menghubungi kami melalui telefon, Watsapps, Wechat, LINE atau SMS.

+6010-2216385, +6016-3526385

Perhentian Coral View Island Resort Borang Tempahan Atas Talian:

Pertanyaan Pakej

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Jan 19, 2018