fbpx

4h3m Tioman Paya Beach Resort Pakej Snorkeling

(中文版配套详情) | (English version package)

Jadual Perjalanan:

Hari 1:

– Bertolak dari Jeti Mersing atau Jeti Tanjung Gemok. (Jadual akan berubah)
– Ketibaan di Pantai Paya dan mendaftar masuk selepas 2pm
– Free and easy
07.00pm – Makan malam

Hari 2:

07.00am – Sarapan
09.00am – Perjalanan ke Pulau Ringgis & Taman Laut dengan bot (9am hingga 1:30pm), ATAU;
02.30pm – Jungle Trekking (2:30pm hingga 5:30pm)
07.00pm – Makan malam

Hari 3:

07.00am – Sarapan dan free & easy

Hari 4:

07.00am – Sarapan
10.00am – Mendaftar keluar dari resort dan meneruskan kembali ke Jeti Mersing atau Jeti Tg Gemok.

Pakej Termasuk:

  • 3 malam penginapan di dalam bilik jenis pilihan.
  • 3 bufet sarapan, 1 makan tengah hari dan 2 bufet makan malam.
  • Lawatan snorkeling ke Pulau Ringgis dan Taman Laut (9.00am hingg 1.30pm) pada hari kedua ATAU Jungle Trekking (2.30pm hingga 5.30pm).
  • Peralatan Snorkeling (mask dan jaket keselamatan).
  • Feri tiket 2 hala
  • Minuman sambutan di resort semasa ketibaan.

Pakej Tidak Termasuk:

  • Bayaran Taman Laut & Taman Negara Johor, yang kena dibayar di Jeti.
  • Cukai Pelancongan (untuk pelanggan luar negara).
  • Perkara-perkara lain yang tidak dinyatakan di dalam “pakej termasuk” seksyen.

Untuk makluman:

  • Jadual Perjalanan adalah untuk rujukan sahaja dan boleh berubah berdasarkan keadaan sebenar.
  • Kanak-kanak berumur antara 2 hingga 11 tahun layak dengan kadar kanak-kanak.

Foto Galeri:

Standard Lodge
Paya Beach Resort Standard LodgePaya Beach Resort Standard Lodge
Standard Chalet
Standard chalet room
Superior Chalet
Superior Pool View
Standard Beach Front
Superior Beach Front
Superior beach front chaletSuperior beach front chalet room
Deluxe Chalet Beach Front
Deluxe chalet
Deluxe chalet bathroom
Deluxe Suite Beach Front
Deluxe suite bedroomDeluxe suite living room
Deluxe suite bathroom
Klik sini untuk gambar resort

Harga Perlancongan: RM (seorang)

4H3M Tioman Paya Beach Resort Pakej Snorkeling

Validity: 23 February – 10 November 2018

Harga dikira berdasarkan kepada setiap orang

Kanak-kanak (2-11 tahun) – Berhak sebagai kadar kanak-kanak

Kanak-kanak (di bawah umur 2 tahun) – Percuma

Room TypeTwinTripleQuadSingleChild
Standard Chalet6305204601070225
Superior Chalet6705504701160225
Superior Pool View7005604901240225
Standard Beach Front7406305101280225
Superior Beach Front8006505601400225
Deluxe Suite Beach Front9107306201640225
Deluxe Chalet Beach Front9407406401690225
Standard Lodge530440390860225

Room Surcharge Dates

RM30 per room per night: 24 June to 16 August (all dates inclusive)

RM40 per room per night: 18 to 22 Mar, 29 Apr, 27 May to 21 Jun, 19 Aug to 23 Aug, 30 Sept to 04 Oct, 04 Nov, All Friday & Saturday nights (Except 29 Jun – 11 Aug)

Public Holiday Surcharge Dates

RM30 per Adult, RM15 per Child: 30 Apr, 28 May, 22 Aug, 10 Sept, 05 Nov

RM50 per Adult, RM25 per Child: 30 Mar, 15 OR 16 Jun, 28 Jul, 9 Aug, 31 Aug, 9 Sept, 16 Sept


Holidaygogogo memastikan harga terendah untuk setiap penempahan. Sila isikan borang dibawah untuk dapatkan sebut harga.

Anda juga boleh menghubungi kami melalui telefon, Whatsapp, Wechat, LINE atau SMS.

+6010-2216385, +6016-3796385


Paya Beach Resort Borang Tempahan Atas Talian:

Pertanyaan Pakej

Pakej Tioman Paya Beach Resort Yang Berkaitan:

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Jan 12, 2017