fbpx

(2019) 4h3m The Barat Tioman Beach Resort Pakej Snorkeling

(中文版配套详情) | (English version package)

Pakej Termasuk:

  • 3 malam penginapan
  • 3 sarapan, 2 makan tengah hari, 2 makan malam dan 1 BBQ makan malam
  • 1 snorkeling A – Batu Mumbang, T.Dungun dan Rengkin & 1 snorkeling B – Teluk Mayak, Penut dan Lighthouse
  • ATAU 1 snorkeling C – Coral Island, Tulai,  Malang Rock, Batu Mumbang, (Bergantung pada keadaan cuaca)
  • Pengangkutan jalan antara tekek – resort
  • Peralatan snorkeling

Pakej Tidak Termasuk:

  • Bayaran Taman Laut dan Taman Negara Johor, dibayar di Jeti.
  • Cukai Pelancongan (untuk pelanggan luar negara).
  • Perkara-perkara lain yang tidak dinyatakan di dalam “Pakej Termasuk” seksyen.
  • Tilam tambahan – RM30 setiap tilam semalam

Nota:

  • Jadual Perjalanan adalah untuk rujukan sahaja dan boleh berubah berdasarkan keadaan sebenar
  • Penginapan adalah percuma untuk 1 kanak-kanak umur di bawah 6 tahun dan hendaklah berkongsi katil dengan ibu bapa.
  • Kanak-kanak berumur 6 tahun dan ke atas kadar penuh dikenakan.
  • Masa mendaftar masuk: 2pm
  • Masa mendaftar keluar: 10am (surcaj mungkin dikenakan jika lewat mendaftar keluar)

Foto Galeri:

Resort
Sekitar
Klik sini untuk gambar resort

Harga Perlancongan: RM (seorang)

4H3M The Barat Tioman Beach Resort Pakej Snorkeling

Validity: 1 February – 31 October 2019

Harga dikira berdasarkan kepada setiap orang

Kanak-kanak (6 tahun dan ke atas) – Berhak sebagai kadar dewasa

Kanak-kanak (bawah 6 tahun) – RM250 (Tiket feri, Pemindahan tekek-resort & 2 Snorkeling)

Low Season (February & October)

Room TypeSingleTwinTripleQuad
Seaview Hilltop Villa – Seaview228013751070820
Seafront Chalet – Seaview17001080880775
Seafront Room – Seaview1480710805735
Superior Family Chalet – Partial Seaview1400930780705
Superior Chalet – Partial Seaview1350905
Executive Family Room – Garden View1320890760690
Deluxe Family Room – Partial Seaview1260865735675
Deluxe Room – Partial Seaview1180825
Standard Family Room – Pool View1130795690640
Standard Room – Pool View1045760

Peak Season (March – September)

Room TypeSingleTwinTripleQuad
Seaview Hilltop Villa – Seaview2770161512301040
Seafront Chalet – Seaview20151235980855
Seafront Room – Seaview17451105895790
Superior Family Chalet – Partial Seaview16901080875775
Superior Chalet – Partial Seaview15901025
Executive Family Room – Garden View
15501010830740
Deluxe Family Room – Partial Seaview1480970810725
Deluxe Room – Partial Seaview1370920
Standard Family Room – Pool View1320895760685
Standard Room – Pool View1210840

 


Holidaygogogo memastikan harga terendah untuk setiap penempahan. Sila isikan borang dibawah untuk dapatkan sebut harga.

Anda juga boleh menghubungi kami melalui telefon, Whatsapp, Wechat, LINE atau SMS.

+6010-2216385, +6016-3796385


The Barat Tioman Beach Resort Borang Tempahan Atas Talian:

Pertanyaan Pakej

Pakej The Barat Tioman Beach Resort Yang Berkaitan:

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Feb 14, 2017