fbpx

(2018) 2h1m Redang Laguna Pakej Snorkeling

Harga Biasa

Jadual Perjalanan:

Hari 1:
9:30am/12.00pm – Menaiki feri ke Laguna Redang, berjumpa dan taklimat di Dewan Ketibaan dengan minuman disediakan.
12.00noon-2.30pm – Makan tengah hari.
2.00pm – Mendaftar masuk ke bilik.
2.45pm – Berkumpul di Pusat Rekreasi untuk taklimat ringkas.
3.00pm – Snorkeling.
7.00pm-9.30pm – Biasa/BBQ Makan Malam.

Hari 2:
7.00am-10.00am – Bufet sarapan.
9.00am/11.30am – Mendaftar keluar/Bot pemindahan ke Jeti.

Pakej Termasuk:

  • Pengangkutan dengan feri antara Jeti Shahbandar dan Pulau Redang.
  • 1 malam penginapan.
  • 1 Sarapan Pagi,
  • 1 Makan Tengah Hari,
  • 1 Biasa/BBQ Makan Malam.
  • 1 lawatan snorkeling di laut terbuka.

Pakej Tidak Termasuk:

  • Bayaran Taman Laut
  • Bayaran sewa untuk peralatan snorkeling + jaket
  • Cukai Pelancongan (bagi pelancong asing)
  • Penghantaran antara KT Airport-Jeti
  • Penghantaran antara Bas Terminal KT-Jeti

Nota:

  • Jadual perjalanan dan isi kandungan pakej mungkin akan ditukar pada saat terakhir bergantung kepada keadaan cuaca dan faktor lain.
  • Aktiviti yang disediakan dalam pakej adalah percuma, tidak ada pemulangan fi pakej jika aktiviti dibatalkan.
  • Kanak-kanak berumur 4 tahun hingga 12 tahun (ikut tahun lahir) adalah layak untuk kadar kanak-kanak.
  • Bayi di bawah umur 3 tahun (ikut tahun lahir) adalah percuma.

Foto Galeri:

Bilik Deluxe Pemandangan Taman
Laguna Redang Deluxe Garden View RoomLaguna Redang Deluxe Garden View Room
Bilik Deluxe Pemandangan Kolam Renang
Laguna Redang Deluxe Pool View RoomLaguna Redang Deluxe Pool View Room
Bilik Deluxe Pemandangan Laut
Laguna Redang Deluxe Sea View RoomLaguna Redang Deluxe Sea View Room
Bilik Premiew Pemandangan Laut
Laguna Redang Premier Sea View RoomLaguna Redang Premier Sea View Room
Restaoran
Laguna Redang RestaurantLaguna Redang Restaurant
Resort sekitar
Laguna Redang Swimming PoolLaguna Redang Sun Bath Deck
Klik sini untuk gambar resort

Harga Pakej: RM (seorang)

Harga Promosi

Validity: 1 – 31 Mar – 3 Sept – 31 Oct 2018

Harga Pakej dikira ikut kepala

Weekday Price

Room TypeSingleTwinTripleQuadChild
Standard480390350190
Deluxe Garden600470420400190
Deluxe Pool620490440420190
Deluxe Sea690560490460190
Premier Sea720590520190
Laguna Suite1190810660590190
Sunday to Thursday
Weekend (Every Fri & Sat), 17 – 24 Mar, 9 – 14 Jun, 17 – 23 Jun, 18 – 25 Aug, 10 & 16 Sept 2018 – School & Public Holiday – RM50 per adult per night and RM25 per child per night
15 & 16 Jun, 31 Aug, 9 Sept 2018 – Super Peak – RM100 per adult per night and RM50 per child per night

Whatsapp kami dah dapatkan maklumat yang selanjutnya:

Hubungi kami melalui telefon:

+6010-2396385

+6016-3796385

+6010-2216385

Boleh juga isikan borang ini:

Pertanyaan Pakej

 

Pakej Laguna Redang Resort yang lain:

2h1m Redang Laguna Resort Pakej Snorkeling

3h2m Redang Laguna Resort Pakej Snorkeling

4h3m Redang Laguna Resort Pakej Snorkeling

3h2m Redang Laguna Pakej Diving

3h2m Redang Laguna Pakej Bulan Madu

Update: 18 OCT 2018

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Jan 04, 2017