fbpx

(2018) 4h3m Pakej Snorkeling Redang Pelangi Resort

Harga Promosi(Early Bird) | Harga Biasa | Harga Promosi (Year End)

Jadual Perjalanan:

Hari 1:
9.00am to 12.00pm – Pindahan ke Redang, daftar masuk resort dan taklimat. (Boat bertolak ke Redang antara 9.30am to 10.00am)
12.00pm to 1.30pm – Makan tengah hari.
2.30pm to 4.30pm – Snorkeling .
4.30pm to 5.30pm – Minum petang.
5.30pm to 7.00pm – Kebebasan bergerak.
7.00pm to 8.30pm – Makan malam atau BBQ makan malam.

Hari 2/3:
7.30am to 9.00am – Sarapan pagi.
9.30am to 12.30pm – Snorkeling.
12.00pm to 1.30pm – Makan tengah hari.
2.30pm to 4.30pm – Snorkeling.
4.30pm to 5.30pm – Minum petang.
5.30pm to 7.00pm – Kebebasan bergerak.
7.00pm to 8.30pm – Makan malam atau BBQ makan malam.

Hari 4:
7.30am to 9.00am – Sarapan pagi.
8.00am to 9.00am – Daftar keluar dari resort dan bersedia untuk balik ke Jeti Merang. (Boat bertolak ke Jeti Merang antara 8.00am to 10.00am)

Pakej Termasuk:

  • 3 malam bilik
  • 3 Sarapan
  • 3 Makan tengah hari
  • 3 Minum petang
  • 2 Makan malam
  • 1 BBQ makan malam
  • 5 lawatan snorkeling (4 laut terbuka dan 1 Redang Marine Park)
  • Penghantaran dengan bot pergi dan balik (Jeti Merang – Redang Pelangi Resort – Jeti Merang)
  • Penggunaan percuma kemudahan resort (bola tampar, mahjong, permainan papan, congkak, dan banyak lagi)

Pakej Tidak Termasuk:

  • Bayaran Taman Laut
  • Bayaran sewa untuk peralatan snorkeling + jaket
  • Cukai Pelancongan (bagi pelancong asing)
  • Penghantaran antara KT Airport-Jeti
  • Penghantaran antara Bas Terminal KT-Jeti

Nota:

  • Jadual perjalanan dan isi kandungan pakej mungkin akan ditukar pada saat terakhir bergantung kepada keadaan cuaca dan faktor lain.
  • Aktiviti yang disediakan dalam pakej adalah percuma, tidak ada pemulangan fi pakej jika aktiviti dibatalkan.
  • Kanak-kanak berumur 4 tahun hingga 12 tahun (ikut tahun lahir) adalah layak untuk kadar kanak-kanak.
  • Bayi di bawah umur 4 tahun (ikut tahun lahir) adalah RM80 seorang (kongsi katil dengan ibubapa).

Foto Galeri:

Bilik Standard
Redang Pelangi Resort Double roomRedang Pelangi Resort Twin room
Redang Pelangi Resort Triple roomRedang Pelangi Resort Quad room
Bilik Deluxe
Sekitar
Redang Pelangi Resort bar areaRedang Pelangi Resort sun bath area
Snorkeling
Snorkeling in RedangSnorkeling in Redang
Klik sini untuk gambar-gambar

Harga Perlancongan: RM (seorang)

Harga Promosi (Early Bird)

Validity: 1 Mar – 7 Apr 2018

Harga Pakej kira seorang dan harga dah termasuk GST

Weekday Price

Room TypeTwinTripleQuadExtension Night
Standard375345315125
Child With Bed 37527524595
Adult with Extra Mattress –290260125
Child With Extra Mattress 21519095
Sunday to Wednesday (except holiday and 29 – 31 Mar 2018)
School Holiday Surcharge 17 to 24 March – RM 25 per pax per night

Weekend Price

Room TypeTwinTripleQuadExtension Night
Standard 425405365 145
Child With Bed 425315275125
Adult with Extra Mattress –340300145
Child With Extra Mattress –245 215 125
Thursday to Satuday (except holiday and 29 – 31 Mar 2018)
School Holiday Surcharge 17 to 24 March – RM 25 per pax per night

Harga Biasa

Validity: 1 Jun – 25 Aug 2018

Harga Pakej kira seorang dan harga dah termasuk GST

Weekday Price

Room TypeTwinTripleQuadExtension Night
Standard400375355125
Child With Bed400300260105
Adult with Extra Mattress320320125
Child With Extra Mattress245205105
Deluxe455435415155
Child With Bed455355320135
Adult with Extra Mattress375375155
Child With Extra Mattress300265135
Sunday to Wednesday (except holiday)
School Holiday Surcharge 9 – 23 June, 18 – 25 Aug – RM 23 per pax per night

Weekend Price

Room TypeTwinTripleQuadExtension Night
Standard445425405145
Child With Bed445345310125
Adult with Extra Mattress365355145
Child With Extra Mattress290260125
Deluxe505480460170
Child With Bed505405365155
Adult with Extra Mattress420410170
Child With Extra Mattress345320155
Thursday to Satuday (except holiday), 29 – 31 March, 30 Apr – 1 May 2018
School Holiday Surcharge 9 – 23 June, 18 – 25 Aug – RM 23 per pax per night

Public Holiday Price

Room TypeTwinTripleQuadExtension Night
Standard490465445150
Child With Bed495385350130
Adult with Extra Mattress405400150
Child With Extra Mattress335305130
Deluxe545525505175
Child With Bed545445410160
Adult with Extra Mattress460455175
Child With Extra Mattress385360160
28 – 29 May, 1 – 2 June, 14 – 16 June, 27 – 28 July, 22 – 23 Aug, 30 – 31 Aug 2018
School Holiday Surcharge 9 – 23 June, 18 – 25 Aug – RM 23 per pax per night


Harga Promosi (Year End)

Validity: 26 August – 5 October 2018

Harga Pakej kira seorang dan harga dah termasuk GST

Weekday Price

Room TypeTwinTripleQuadExtension Night
Standard380350320130
Child With Bed380280250100
Adult with Extra Mattress300270130
Child With Extra Mattress220195100
Deluxe480450420180
Child With Bed480380350150
Adult with Extra Mattress400370180
Child With Extra Mattress320295150
Sunday to Wednesday (except holiday)

Weekend Price

Room TypeTwinTripleQuadExtension Night
Standard475450430155
Child With Bed475370330135
Adult with Extra Mattress390380155
Child With Extra Mattress310280135
Deluxe535510490185
Child With Bed535430390165
Adult with Extra Mattress450440185
Child With Extra Mattress370340165
Thursday to Satuday (except holiday)

Public Holiday Price

Room TypeTwinTripleQuadExtension Night
Standard525500480160
Child With Bed525415375140
Adult with Extra Mattress435425160
Child With Extra Mattress355325140
Deluxe580555535190
Child With Bed580475435170
Adult with Extra Mattress495485190
Child With Extra Mattress415385170
 8 – 10 Sept, 15 – 16 Sept 2018

Whatsapp kami dah dapatkan maklumat yang selanjutnya:

Hubungi kami melalui telefon:

+6010-2396385

+6016-3796385

+6010-2216385

Boleh juga isikan borang ini:

Pertanyaan Pakej

 

Pakej Redang Pelangi Resort yang lain:

3h2m Redang Pelangi Resort Pakej Snorkeling

4h3m Pakej Snorkeling Redang Pelangi Resort

Updated: 18 OCT 2018

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Jan 04, 2017