fbpx

(2018) 4h3m Redang Laguna Resort Pakej Snorkeling

Harga Promosi | Harga Biasa

Jadual Perjalanan:

Hari 1:
9:30am/12.00pm – Bertolak dari Jeti Shahbandar ke Laguna Redang Resort.
12.00noon-2.30pm – Makan tengah hari.
2.00pm – Daftar masuk ke bilik.
2.45pm – Berkumpul di Pusat Rekreasi untuk taklimat ringkas.
3.00pm – Snorkeling.
7.00pm-9.30pm – Biasa / BBQ Makan Malam.

Hari 2:
7.00am-10.00am – Sarapan pagi.
9.15am – Berkumpul di Pusat Rekreasi untuk taklimat ringkas
9.30am – Snorkeling.
12.00noon-2.30pm – Makan tengah hari.
2.45pm – Berkumpul di Pusat Rekreasi untuk taklimat ringkas.
3.00pm – Snorkeling.
7.00pm-9.30pm – Biasa / BBQ Makan Malam.

Hari 3:
7.00am-10.00am – Sarapan pagi.
9.15am – Berkumpul di Pusat Rekreasi untuk taklimat ringkas
9.30am – Snorkeling.
12.00noon-2.30pm – Makan tengah hari.
7.00pm-9.30pm – Biasa / BBQ Makan Malam.

Hari 4:
7.00am-10.00am – Sarapan pagi.
9.00am/11.30am – Daftar keluar dan menaiki bot ke Jeti Shahbandar.

Pakej Termasuk:

  • Bot tiket pergi dan balik (melalui Jeti Shahbandar)
  • 3 malam penginapan
  • 3 Sarapan pagi
  • 3 Makanan tengah hari
  • 2 Makanan malam
  • 1 Makanan malam BBQ
  • 4 Snorkeling percuma

Pakej Tidak Termasuk:

  • Bayaran Taman Laut
  • Bayaran sewa untuk peralatan snorkeling + jaket
  • Cukai Pelancongan (bagi pelancong asing)
  • Penghantaran antara KT Airport-Jeti
  • Penghantaran antara Bas Terminal KT-Jeti

Nota:

  • Jadual perjalanan dan isi kandungan pakej mungkin akan ditukar pada saat terakhir bergantung kepada keadaan cuaca dan faktor lain.
  • Aktiviti yang disediakan dalam pakej adalah percuma, tidak ada pemulangan fi pakej jika aktiviti dibatalkan.
  • Kanak-kanak berumur 4 tahun hingga 12 tahun (ikut tahun lahir) adalah layak untuk kadar kanak-kanak.
  • Bayi di bawah umur 3 tahun (ikut tahun lahir) adalah percuma.

Foto Galeri:

Bilik Deluxe Pemandangan Taman
Laguna Redang Deluxe Garden View RoomLaguna Redang Deluxe Garden View Room
Bilik Deluxe Pemandangan Kolam Renang
Laguna Redang Deluxe Pool View RoomLaguna Redang Deluxe Pool View Room
Bilik Deluxe Pemandangan Laut
Laguna Redang Deluxe Sea View RoomLaguna Redang Deluxe Sea View Room
Bilik Premier Pemandangan Laut
Laguna Redang Premier Sea View RoomLaguna Redang Premier Sea View Room
Restoran
Laguna Redang RestaurantLaguna Redang Restaurant
Resort sekitar
Laguna Redang Swimming PoolLaguna Redang Sun Bath Deck
Klik sini untuk gambar resort

Harga Pakej: RM (seorang)

Harga Promosi

Validity: 1 – 31 Mar – 3 Sept – 31 Oct 2018

Harga Pakej dikira ikut kepala

Weekday Price

Room TypeSingleTwinTripleQuadChild
Standard1025755685570
Deluxe Garden1230855735675570
Deluxe Pool1290915795735570
Deluxe Sea14301055885795570
Premier Sea155011751175570
Laguna Suite2930180013851170570
Sunday to Thursday
Weekend (Every Fri & Sat), 17 – 24 Mar, 10 & 16 Sept 2018 – School & Public Holiday – RM50 per adult per night and RM25 per child per night
9 Sept 2018 – Super Peak – RM100 per adult per night and RM50 per child per night

Harga Biasa

Validity: 1 Apr – 2 Sept 2018

Harga Pakej dikira ikut kepala

Weekday Price

Room TypeSingleTwinTripleQuadChild
Standard1195925805570
Deluxe Garden154011651005925570
Deluxe Pool160012251055985570
Deluxe Sea1890151512951175570
Premier Sea196015851365570
Laguna Suite3390226517951550570
Sunday to Thursday
Weekend (Every Fri & Sat), 9 – 14 Jun, 17 – 23 Jun, 18 – 25 Aug 2018 – School & Public Holiday – RM50 per adult per night and RM25 per child per night
15 & 16 Jun, 31 Aug 2018 – Super Peak – RM100 per adult per night and RM50 per child per night

Whatsapp kami dah dapatkan maklumat yang selanjutnya:

Hubungi kami melalui telefon:

+6010-2396385

+6016-3796385

+6010-2216385

Boleh juga isikan borang ini:

Pertanyaan Pakej

 

Pakej Laguna Redang Resort yang lain:

2h1m Redang Laguna Resort Pakej Snorkeling

3h2m Redang Laguna Resort Pakej Snorkeling

4h3m Redang Laguna Resort Pakej Snorkeling

3h2m Redang Laguna Pakej Diving

3h2m Redang Laguna Pakej Bulan Madu

Update: 20 SEP 2018

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Jan 04, 2017