fbpx

(2019) 3h2m The Barat Tioman Beach Resort Pakej Snorkeling

Harga Biasa

Pakej Termasuk:

  • 2 malam penginapan
  • 2 sarapan
  • 1 makan tengah hari
  • 1 makan malam
  • 1 BBQ makan malam
  • 1 snorkeling A – Batu Mumbang, T.Dungun dan Rengkin & 1 snorkeling B – Teluk Mayak, Penut dan Lighthouse
  • ATAU 1 snorkeling C – Coral Island, Tulai,  Malang Rock, Batu Mumbang, (Bergantung pada keadaan cuaca)
  • Pengangkutan jalan antara tekek – resort
  • Peralatan snorkeling
  • Ferry tiket 2 hala

Pakej Tidak Termasuk:

  • Bayaran Taman Laut dan Taman Negara Johor, dibayar di Jeti.
  • Cukai Pelancongan (untuk pelanggan luar negara).
  • Perkara-perkara lain yang tidak dinyatakan di dalam “Pakej Termasuk” seksyen.
  • Tilam tambahan – RM30 setiap tilam semalam

Nota:

  • Jadual perjalanan dan isi kandungan pakej mungkin akan ditukar pada saat terakhir bergantung kepada keadaan cuaca dan faktor lain.
  • Aktiviti yang disediakan dalam pakej adalah percuma, tidak ada pemulangan fi pakej jika aktiviti dibatalkan.
  • Kanak-kanak di bawah umur 6 tahun (ikut tahun lahir) adalah bayar RM250 (Tiket feri, Pemindahan tekek-resort & 2 Snorkeling).

Foto Galeri:

Resort
Sekitar
Klik sini untuk gambar resort

Harga Pakej: RM (seorang)

Harga Biasa

Validity: 1 February – 31 October 2019

Harga dikira berdasarkan kepada setiap orang

Low Season (February & October) – Promotion

Room TypeSingleTwinTripleQuad
Seaview Hilltop Villa – Seaview16001000800700
Seafront Chalet – Seaview1200800670600
Seafront Room – Seaview1060730620560
Superior Family Chalet – Partial Seaview1010700600550
Superior Chalet – Partial Seaview970690
Executive Family Room – Garden View960680590540
Deluxe Family Room – Partial Seaview920660570530
Deluxe Room – Partial Seaview870630
Standard Family Room – Pool View830610540510
Standard Room – Pool View780590

Peak Season (March – September)

Room TypeSingleTwinTripleQuad
Seaview Hilltop Villa – Seaview19201150900780
Seafront Chalet – Seaview1420910740655
Seafront Room – Seaview1240820680610
Superior Family Chalet – Partial Seaview1210800670600
Superior Chalet – Partial Seaview1140770
Executive Family Room – Garden View1110760630570
Deluxe Family Room – Partial Seaview1070730620565
Deluxe Room – Partial Seaview1000690
Standard Family Room – Pool View960680585540
Standard Room – Pool View890645

 


Whatsapp kami dan dapatkan maklumat yang selanjutnya:

Hubungi kami melalui telefon:

+6010-2396385

+6016-3796385

+6010-2216385

Boleh juga isikan borang ini:

Pertanyaan Pakej

 

Pakej The Barat Tioman Beach Resort Yang Berkaitan:

Update: 22 OCT 2018

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Feb 14, 2017