fbpx

3h2m Tioman Paya Beach Resort Pakej Snorkeling

(中文版配套详情) | (English version package)

Jadual Perjalanan:

Hari 1:

11.00am – Bertolak dari Jeti Mersing atau Jeti Tanjung Gemok. (Jadual akan berubah)
01.00pm – Ketibaan di Pantai Paya dan mendaftar masuk pada 2pm
02.30pm – Free & easy
07.00pm – Makan malam

Hari 2:

07.00am – Sarapan
09.00am – Pemindahan ke Pulau Renggis & Taman Laut (9am hingga 1:30pm), ATAU;
02.30pm – Jungle Trekking (2:30pm hingga 5:30pm)
07.00pm – Makan malam

Hari 3:

07.00am – Sarapan
10.00am – Mendaftar keluar dari resort dan teruskan untuk pemindahan ke Jeti Mersing atau Jeti Tg Gemok.

Pakej Termasuk:

  • 2 malam penginapan di dalam bilik jenis pilihan
  • 2 Malaysian bufet sarapan, 1 makan tengah hari dan 2 bufet makan malam
  • Lawatan snorkeling ke Pulau Ringgis dan Taman Marin (9.00am hingga 1.30pm) pada hari 2 ATAU Jungle Trekking (2.30pm hingga 5.30pm)
  • Peralatan Snorkeling (topeng dan jaket keselamatan)
  • Complimentary Morning Yoga session (7am – 8am) – (Subject to availability)
  • Complimentary Rainforest and Mangrove swamp guided walking tour (Two tours daily) – (Subject to availability)
  • Feri tiket 2 hala
  • Minuman sambutan di resort semasa ketibaan

Pakej Tidak Termasuk:

  • Bayaran taman laut & Bayaran taman neraga johor, yang kena dibayar di Jeti
  • Cukai Pelancongan (untuk pelanggan luar negara)
  • Perkara-perkara lain yang tidak dinyatakan di dalam “Pakej Termasuk” seksyen

Untuk Makluman:

  • Jadual Perjalanan adalah untuk rujukan sahaja dan boleh berubah berdasarkan keadaan sebenar
  • Kanak-kanak berumur antara 2 hingga 11 tahun layak dengan kadar kanak-kanak

Foto Galeri:

Standard Lodge
Paya Beach Resort Standard LodgePaya Beach Resort Standard Lodge
Standard Chalet
Standard chalet room
Superior Chalet
Superior Pool View
Standard Beach Front
Superior Beach Front
Superior beach front chaletSuperior beach front chalet room
Deluxe Suite Beach Front
Deluxe suite bedroomDeluxe suite living room

Deluxe Chalet Beach Front
Deluxe chalet
Deluxe chalet bathroom
Beach Villa
Klik sini untuk gambar resort

Harga Perlancongan: RM (seorang)

3H2M Tioman Paya Beach Resort Pakej Snorkeling

Validity: 23 February – 10 November 2018

Harga dikira berdasarkan kepada setiap orang

Kanak-kanak (2-11 tahun) – Berhak sebagai kadar kanak-kanak

Kanak-kanak (di bawah umur 2 tahun) – Percuma

Room TypeTwinTripleQuadSingleChild
Standard Chalet485415375785210
Superior Chalet515435385845210
Superior Pool View535445395885210
Standard Beach Front565465415925210
Superior Beach Front6055054451005210
Deluxe Suite Beach Front6755554851175210
Deluxe Chalet Beach Front6955654951195210
Beach Villa9807501760210
Standard Lodge425365325645210

Room Surcharge Dates

RM30 per room per night: 24 June to 16 August (all dates inclusive)

RM40 per room per night: 18 to 22 Mar, 29 Apr, 27 May to 21 Jun, 19 Aug to 23 Aug, 30 Sept to 04 Oct, 04 Nov, All Friday & Saturday nights (Except 29 Jun – 11 Aug)

Public Holiday Surcharge Dates

RM30 per Adult, RM15 per Child: 30 Apr, 28 May, 22 Aug, 10 Sept, 05 Nov

RM50 per Adult, RM25 per Child: 30 Mar, 15 OR 16 Jun, 28 Jul, 9 Aug, 31 Aug, 9 Sept, 16 Sept


Holidaygogogo memastikan harga terendah untuk setiap penempahan. Sila isikan borang dibawah untuk dapatkan sebut harga.

Anda juga boleh menghubungi kami melalui telefon, Whatsapp, Wechat, LINE atau SMS.

+6010-2216385, +6016-3796385


Tioman Paya Beach Resort Borang Tempahan Atas Talian:

Pertanyaan Pakej

Pakej Tioman Paya Beach Resort Yang Berkaitan:

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Jan 11, 2017