fbpx

4h3m Lang Tengah Summer Bay Resort Pakej Diving

(中文版配套详情) | (English version package)

Pakej Termasuk:

  • 3 malam penginapan
  • 3 bufet sarapan pagi, 3 bufet makan tengah hari, 3 bufet makan malam dan 3 minuman petang
  • 1 lawatan shore diving
  • 6 lawatan bot diving
  • Penginapan seperti yang dinyatakan dalam pakej
  • Bot tiket 2 hala

Pakej Tidak Termasuk:

  • Bayaran Taman Laut (Malaysian – RM5 seorang dewasa / RM2 seorang kanak-kanak)
  • Cukai Pelancongan (Bukan Orang Malaysia) – RM10 sebilik semalam
  • Cukai jeti terminal Merang (RM5 seorang)
  • Insurans
  • Peralatan menyelam setiap set RM150
  • Pengangkutan antara lapangan terbang Kuala Terengganu atau terminal bas Kuala Terengganu ke Jeti Merang
  • Apa-apa barang lain yang tidak dinyatakan di dalam “Pakej Termasuk” seksyen

Untuk Makluman:

  • Jadual Perjalanan adalah untuk rujukan sahaja dan boleh berubah berdasarkan keadaan sebenar
  • Kanak-kanak berumur antara 4 hingga 11 tahun layak dengan kadar kanak-kanak
  • Umur bayi di bawah 4 tahun adalah percuma

Foto Galeri:

Bilik SuperiorBilik Pemandangan Taman
Summerbay resort superior roomSummerbay resort garden view room
Bilik Deluxe Pool AccessBilik Deluxe Pemandangan Kolam Renang
Summerbay resort deluxe pool access roomSummerbay resort deluxe pool view room
Bilik Deluxe Pool KeluargaBilik Allamanda
Summerbay resort deluxe pool family roomSummerbay resort allamanda room
Bilik Pool Access ExecutiveBilik Elegant Pemandangan Kolam Renang
Summer Bay Resort deluxe pool access executive roomSummer Bay Resort deluxe pool view elegant room

Harga Perlancongan: RM (setiap orang)

4H3M Lang Tengah Summer Bay Resort Pakej Snorkeling

Validity: 25 February – 28 October 2018

Harga dikira berdasarkan kepada setiap orang

Bayi 12 bulan hingga 48 bulan – RM200 seorang (Tiada Katil)

Bayi di bawah 12 bulan – Percuma (Tiada Katil)

Room TypeSingleTwinTripleQuad
Garden View Room20881658
Superior Room169816581598
Pool View Family Room2638199819581958
Pool View Room2638199819581958
Deluxe Pool Access Room2698205820282028
Allamanda Room27582118
Deluxe Pool View Elegant Room26982058
Deluxe Pool Access Executive Room31882488
Room Type5 Sharing6 Sharing
Pool View Family Room19281928

Weekend, Peak Season & Malaysia School Holidays Surcharge

(Adult RM30 | Child RM20) Per Pax Per Night

Weekend: Every Friday & Saturday (except 1 – 31 October 2018)
Peak Season: 1 – 26 July, 29 – 31 July 2018 / 1 – 30 August 2018
Malaysia School Holidays: 16 – 24 March, 8 – 23 June, 17 – 25 August 2018 (Malaysia school holiday period subject to change)

Super Peak Season Surcharge

(Adult RM60 | Child RM40) Per Pax Per Night

Super Peak: 15 – 17 June, 31 August, 1 September, 8 – 9 September, 15 – 17 September 2018


4H3M Lang Tengah Summer Bay Resort Pakej Diving (Early Bird Promosi)

Effective Booking Period: 1 September – 30 November 2018

Validity: 22 February – 31 May 2019 & 1 September – 31 October 2019

Harga dikira berdasarkan kepada setiap orang

Bayi 12 bulan hingga 48 bulan – RM200 seorang (Tiada Katil)

Bayi di bawah 12 bulan – Percuma (Tiada Katil)

Room TypeSingleTwinTripleQuad
Garden View Room19881558
Superior Room159815581558
Pool View Family Room2538189818581858
Pool View Room2538189818581858
Deluxe Pool Access Room2598195819281928
Allamanda Room26582018
Deluxe Pool View Elegant Room25981958
Deluxe Pool Access Executive Room30882388
Room Type5 Sharing6 Sharing
Pool View Family Room18281828

Weekend, Peak Season & Malaysia School Holidays Surcharge

(Adult RM30 | Child RM20) Per Pax Per Night

Weekend: Every Friday & Saturday (except 1 – 31 October 2019)
Peak Season: 1 – 31 July 2019 / 1 – 29 August 2019
Malaysia School Holidays: 22 – 30 March, 24 May – 4 June, 9 – 17 August 2019 (Malaysia school holiday period subject to change)

Super Peak Season Surcharge

(Adult RM60 | Child RM40) Per Pax Per Night

Super Peak: 18 – 19 May, 5 – 8 June, 30 – 31 August, 1 September, 8 – 9 September, 14 – 15 September 2019


Holidaygogogo memastikan harga terendah untuk setiap penempahan. Sila isikan borang dibawah untuk dapatkan sebut harga.

Anda juga boleh menghubungi kami melalui telefon, Whatsapp, Wechat, LINE atau SMS.

+6010-2216385, +6016-3796385


Summer Bay Resort Borang Tempahan Atas Talian:

Pertanyaan Pakej

Pakej Summer Bay Resort Yang Berkaitan:

About the Author

By admin / Administrator, bbp_keymaster

Follow admin
on Jan 23, 2017