fbpx

3h2m Redang Paradise Resort Pakej Snorkeling

(中文版配套详情) | (English version package)

Jadual Perjalanan:

Hari 1:
9.00am/3.00pm – Berlepas dari Jeti Shah Bandar/ Jetty Merang ke Pulau Redang.
12.00pm – Tiba di Redang Paradise Resort, teruskan untuk mendaftar masuk (check in masa adalah 13.00pm) dan taklimat.
12.00pm – Teruskan untuk makan tengah hari.
2.30pm – Lawatan snorkeling.
4.30pm – Free & easy.
7.00pm – Teruskan untuk makan malam.

Hari 2:
7.00am – Sarapan Pagi.
9.30am – Lawatan snorkeling.
12.00pm – Teruskan untuk makan tengah hari di Kampung Lama, Pulau Redang
2.30pm – Lawatan snorkeling.
4.30pm – Free & easy.
7.00pm – Teruskan untuk makan malam.

Hari 3:
7.00am – 9.30am – Sarapan pagi
9.30am – Selepas Sarapan, bersedia untuk daftar keluar dari resort.  Berlepas ke Jeti Shahbandar / Jeti Merang.

Pakej Termasuk:

  • Pulangan pemindahan dengan feri antara Jeti Shahbandar dan Redang Paradise Resort.
  • 2 malam di bilik jenis yang dikehendaki (dengan penyaman udara).
  • 2 Sarapan, 2 Makan Tengahari, 2 Makan Malam.
  • 2 perjalanan snorkeling percuma di laut dalam.
  • 1 lawatan snorkeling percuma di Taman Laut.
  • Cukai Pelancongan – bagi pelancong asing
  • Bayaran Taman Laut (akan dibayar pada terminal feri sebelum berlepas)
  • Sewa Peralatan snorkeling dan jaket keselamatan.
  • Percuma 2 way pemindahan dari Kuala Terengganu Airport/Bus station ke Jetty

Pakej Tidak Termasuk:

  • Apa-apa barang lain yang tidak dinyatakan di dalam “Pakej Termasuk” seksyen

Untuk makluman:

  • Jadual Perjalanan adalah untuk rujukan sahaja dan boleh berubah berdasarkan keadaan sebenar
  • 6% GST tidak akan dikenalkan selepas 1 June 2018)
  • Harga yang tertera di dalam harga papan tidak termasuk sebarang cukai)
  • Kanak-kanak berumur dari 4  hingga 11 tahun.
  • Umur bayi di bawah 4 tahun dikenakan bayaran RM40 bagi setiap orang setiap malam (Tak termasuk makanan dan berkongsi katil dengan ibu bapa)

Foto Galeri:

3h2m Redang Paradise Resort Pakej Snorkeling (Early bird Promotion)

Validity: 23 Feb – 31 Mar, 3 – 31 Oct 2018

Harga Pakej kira seorang 

Kanak (4-11 tahun) – ikut harga kanak kanak

Bayi (bawah 4 tahun) – RM50 seorang (kongsi katil dengan ibubapa)

Weekday Price

Room TypeTwinTripleQuad5 Sharing
Superior320290260240
Child235195175
Deluxe350310280260
Child –255215195
Ocean Front380330290270
Child –275225205
Sunday to Wednesday (except holiday)
School Holiday Surchage: 17 – 24 Mar 2018 – Adult RM 40 / Child RM 30 (per person per night basis)

Weekend Price

Room TypeTwinTripleQuad5 Sharing
Superior360330300280
Child245235215
Deluxe390350320300
Child265255235
Ocean Front420370330310
Child286265245
Thursday to Satuday (except holiday)
School Holiday Surchage: 17 – 24 Mar 2018 – Adult RM 40 / Child RM 30 (per person per night basis)

3h2m Redang Paradise Resort Pakej Snorkeling (Peak Season)

Validity: 1 Apr – 2 Oct 2018

Harga Pakej kira seorang 

Kanak (4-11 tahun) – ikut harga kanak kanak

Bayi (bawah 4 tahun) – RM50 seorang (kongsi katil dengan ibubapa)

Weekday Price

Room TypeTwinTripleQuad5 Sharing
Superior460430400380
Child375335315
Deluxe490450420400
Child –395355335
Ocean Front520470430410
Child –415365345
Sunday to Wednesday (except holiday)
School Holiday Surchage: 9 – 14 Jun, 17 – 23 Jun, 18 – 25 Aug 2018 – Adult RM 50 / Child RM 35 (per person per night basis)
Public Holiday Surchage: 28 – 29 Apr, 15 – 16 Jun, 31 Aug, 1, 7, 8, 14 & 15 Sept 2018- Adult RM 95 / Child RM 55 (per person per night basis)

Weekend Price

Room TypeTwinTripleQuad5 Sharing
Superior500470440420
Child385375355
Deluxe530490460440
Child405395375
Ocean Front560510470450
Child420400380
Thursday to Satuday (except holiday)
School Holiday Surchage: 9 – 14 Jun, 17 – 23 Jun, 18 – 25 Aug 2018 – Adult RM 50 / Child RM 35 (per person per night basis)
Public Holiday Surchage: 28 – 29 Apr, 15 – 16 Jun, 31 Aug, 1, 7, 8, 14 & 15 Sept 2018- Adult RM 95 / Child RM 55 (per person per night basis)

Holidaygogogo memastikan harga terendah untuk setiap penempahan. Sila isikan borang dibawah untuk dapatkan sebut harga.

Anda juga boleh menghubungi kami melalui telefon, Watsapps, Wechat, LINE atau SMS.

+6010-2216385, +6010-2396385

Redang Paradise Resort Borang Tempahan Atas Talian:

Pertanyaan Pakej

About the Author

By SooCH / Administrator, bbp_keymaster

Follow sooch
on Oct 27, 2017